"Сльози з перших хвилин": гурт "ТІК" презентував першу пісню від 24 лютого
![Гурт ТІК презентував першу пісню від 24 лютого](https://novyny.live/cdn-cgi/imagedelivery/4_JwVYxosZqzJ7gIDJgTLA/63a31c00e10d7-tik-3.jpg/16x9)
Від початку повномасштабної війни музиканти гурту "ТІК" на чолі зі співаком Віктором Бронюком грали благодійні концерти, але нових пісень не випускали. За словами фронтмена колективу, шанувальники питали в особистих повідомленнях, коли ж чекати нову пісню.
І ось на YouTube-каналі гурту "ТІК" з’явилось чорно-біле відео на композицію "Журавлі".
Деталі
Віктор Бронюк зізнався, що писати нові пісні було складно через повномасштабну війну. Тому вони не поспішали до студії звукозапису і чекали певного часу.
"Ті драйвові пісні "ТІК", до яких ви звикли, зі зрозумілих причин геть не писалися і не складалися. Те, що дехто порахував нашим творчим "мовчанням", насправді для нас було чітким рішенням не ловити хайп на темі війни. Бо болить по-справжньому. Наш гурт одразу вирішив, що, коли прийде час, нова пісня буде зі справжніми почуттями і емоціями, які переповнюють всіх нас", — зізнався Бронюк.
На десятий місяць повномасштабної війни музиканти все ж таки записали нову пісню "Журавлі" і відзняли кліп на неї.
"Існує легенда, що саме із журавлями душі загиблих воїнів повертаються до рідної землі і своїх домівок, де досі чекають. Саме тому нову пісню ми назвали "Журавлі", — розповів фронтмен "ТІК".
Чорно-біле відео має дві сюжетні лінії. У першій — Віктор Бронюк з музикантами грають концерт для тих, хто через війну, на жаль, наживо його вже не почує. У другій — образи рідних, які до останнього чекають своїх Героїв. У фіналі кліпу воїн ЗСУ постає в образі розіп’ятого Ісуса Христа.
"Жертовність кожного, хто став на захист України — це не просто символи, а, на жаль, щоденна реальність", — зазначили музиканти гурту.
У коментарях під відео шанувальники не стримували свої емоції після перегляду кліпу "Журавлі".
- Слухаю і плачу. Слава всім героям. Хай спочивають з Богом, а живі будуть під захистом Божої Матері
- Дуже сумна і красива пісня. Слухаю зі сльозами на очах
- Важко стримати клубок у горлі. Кожна нота, кожне слово, кожний кадр зачіпає найтонші струни душі
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що 22-річний виконавець Wellboy випустив новий студійний альбом та кліп на одну з композицій.
Читайте Новини.LIVE!